kujawsko-pomorskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 8, wczoraj: 56
ogółem: 664 516
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Półmetek na rożnych szczeblach rozgrywkowych
Oto zestawienia tabel zaczynając od 3 ligi grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska, a kończąc na
Klasa A grupa: Włocławek na półmetku sezonu 2012/2013, jak zauważymy tylko trzy zespoły nie zaznały jeszcze goryczy porażki, tj:
Sparta Brodnica, Chełminianka Chełmno i Łokietek Brześć Kujawski
III liga grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 15 | 32 | 10 | 2 | 3 | 31-13 | 7 | 1 | 1 | 17-4 | 3 | 1 | 2 | 14-9 | ||||||
2. | Wda Świecie | 15 | 30 | 8 | 6 | 1 | 31-10 | 3 | 5 | 0 | 15-7 | 5 | 1 | 1 | 16-3 | ||||||
3. | Sokół Kleczew | 15 | 26 | 7 | 5 | 3 | 27-15 | 5 | 2 | 1 | 15-5 | 2 | 3 | 2 | 12-10 | ||||||
4. | Polonia 1912 Leszno | 14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 16-16 | 1 | 4 | 1 | 6-10 | 5 | 1 | 2 | 10-6 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1-0 |
5. | Unia Swarzędz | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 25-25 | 4 | 1 | 3 | 15-12 | 3 | 1 | 3 | 10-13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-1 |
6. | Cuiavia Inowrocław | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 30-22 | 5 | 1 | 1 | 18-5 | 2 | 0 | 5 | 12-17 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
7. | Polonia Środa Wielkopolska | 14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 21-9 | 5 | 1 | 0 | 15-2 | 1 | 3 | 4 | 6-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
8. | Unia Solec Kujawski | 15 | 21 | 5 | 6 | 4 | 19-21 | 2 | 0 | 1 | 4-3 | 3 | 6 | 3 | 15-18 | ||||||
9. | Luboński KS | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 18-17 | 3 | 1 | 3 | 11-9 | 2 | 4 | 2 | 7-8 | ||||||
10. | Nielba Wągrowiec | 15 | 19 | 4 | 7 | 4 | 29-26 | 2 | 4 | 2 | 15-16 | 2 | 3 | 2 | 14-10 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-0 |
11. | Pogoń Mogilno | 15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 18-27 | 4 | 1 | 2 | 12-11 | 1 | 3 | 4 | 6-16 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-4 |
12. | Lubuszanin Trzcianka | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 10-22 | 2 | 3 | 3 | 5-8 | 2 | 0 | 5 | 5-14 | ||||||
13. | Piast Kobylin | 15 | 14 | 4 | 2 | 9 | 16-37 | 2 | 1 | 6 | 10-23 | 2 | 1 | 3 | 6-14 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1-0 |
14. | Notecianka Pakość | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 16-30 | 4 | 1 | 4 | 13-8 | 0 | 1 | 4 | 3-22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-1 |
15. | GKS Dopiewo | 15 | 13 | 2 | 7 | 6 | 18-21 | 1 | 5 | 1 | 9-5 | 1 | 2 | 5 | 9-16 | ||||||
16. | Górnik Konin | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 16-30 | 2 | 1 | 5 | 15-18 | 0 | 2 | 5 | 1-12 |
IV liga grupa: kujawsko-pomorska | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Włocłavia Włocławek | 15 | 37 | 12 | 1 | 2 | 39-13 | 7 | 0 | 0 | 25-3 | 5 | 1 | 2 | 14-10 | ||||||
2. | Start Warlubie | 15 | 32 | 10 | 2 | 3 | 33-15 | 6 | 0 | 2 | 18-6 | 4 | 2 | 1 | 15-9 | ||||||
3. | Sparta Brodnica | 14 | 30 | 8 | 6 | 0 | 20-9 | 5 | 1 | 0 | 8-3 | 3 | 5 | 0 | 12-6 | ||||||
4. | Gopło Kruszwica | 15 | 28 | 9 | 1 | 5 | 31-24 | 4 | 0 | 3 | 17-11 | 5 | 1 | 2 | 14-13 | ||||||
5. | Grom Osie | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 27-12 | 4 | 3 | 1 | 13-8 | 4 | 0 | 3 | 14-4 | ||||||
6. | Kujawianka Izbica Kujawska | 15 | 25 | 8 | 1 | 6 | 29-28 | 6 | 0 | 0 | 17-5 | 2 | 1 | 6 | 12-23 | ||||||
7. | Pomorzanin Toruń | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 30-30 | 5 | 2 | 1 | 21-9 | 1 | 2 | 4 | 9-21 | ||||||
8. | Polonia Bydgoszcz | 15 | 21 | 5 | 6 | 4 | 26-26 | 2 | 4 | 1 | 13-12 | 3 | 2 | 3 | 13-14 | ||||||
9. | Mień Lipno | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 23-26 | 4 | 1 | 3 | 15-12 | 2 | 1 | 4 | 8-14 | ||||||
10. | Szubinianka Szubin | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 30-27 | 2 | 3 | 2 | 15-15 | 3 | 0 | 4 | 15-12 | ||||||
11. | Zawisza II Bydgoszcz | 15 | 17 | 4 | 5 | 6 | 19-28 | 3 | 2 | 3 | 9-13 | 1 | 3 | 3 | 10-15 | ||||||
12. | Noteć Łabiszyn | 15 | 14 | 4 | 2 | 9 | 21-29 | 3 | 1 | 5 | 17-15 | 1 | 1 | 4 | 4-14 | ||||||
13. | Krajna Sępólno Krajeńskie | 15 | 13 | 3 | 4 | 8 | 19-31 | 2 | 2 | 3 | 11-16 | 1 | 2 | 5 | 8-15 | ||||||
14. | Flisak Złotoria | 15 | 12 | 3 | 3 | 9 | 21-29 | 1 | 2 | 4 | 8-16 | 2 | 1 | 5 | 13-13 | ||||||
15. | Unia Gniewkowo | 15 | 5 | 1 | 2 | 12 | 17-53 | 0 | 2 | 6 | 6-27 | 1 | 0 | 6 | 11-26 | ||||||
16. | Unia Janikowo | 15 | 2 | 3 | 3 | 9 | 21-26 | 2 | 1 | 5 | 9-13 | 1 | 2 | 4 | 12-13 | ||||||
Unia Janikowo została ukarana karą 10 punktów ujemnych za udział w korupcji w sezonie 2004/05. |
Klasa okręgowa grupa: kujawsko-pomorska II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Piast Złotniki Kujawskie | 15 | 35 | 11 | 2 | 2 | 48-23 | 7 | 0 | 1 | 33-11 | 4 | 2 | 1 | 15-12 | ||||||
2. | Czarni Wierzchosławice | 15 | 34 | 11 | 1 | 3 | 49-25 | 7 | 1 | 1 | 30-11 | 4 | 0 | 2 | 19-14 | ||||||
3. | Zdrój Ciechocinek | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 45-30 | 5 | 2 | 1 | 26-12 | 4 | 0 | 3 | 19-18 | ||||||
4. | GKS Baruchowo | 15 | 28 | 9 | 1 | 5 | 31-27 | 6 | 0 | 1 | 15-7 | 3 | 1 | 4 | 16-20 | ||||||
5. | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 55-30 | 5 | 1 | 2 | 38-13 | 3 | 1 | 3 | 17-17 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7-0 |
6. | Brzysko-Rol Brzyskorzystewko | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 44-34 | 6 | 1 | 1 | 33-14 | 2 | 1 | 4 | 11-20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-7 |
7. | Goplania Inowrocław | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 32-33 | 4 | 1 | 2 | 17-13 | 3 | 0 | 5 | 15-20 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1-0 |
8. | Kujawy Markowice | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 29-27 | 4 | 0 | 3 | 16-8 | 3 | 1 | 4 | 13-19 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-1 |
9. | Start Radziejów | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 28-24 | 4 | 2 | 2 | 20-14 | 2 | 1 | 4 | 8-10 | ||||||
10. | Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 27-30 | 3 | 1 | 2 | 10-7 | 2 | 1 | 5 | 17-23 | ||||||
11. | Kujawiak Kowal | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 30-39 | 3 | 0 | 3 | 19-16 | 2 | 1 | 5 | 11-23 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5-4 |
12. | Pałuczanka Żnin | 15 | 16 | 5 | 1 | 9 | 29-52 | 4 | 1 | 2 | 18-14 | 1 | 0 | 7 | 11-38 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-5 |
13. | Lider Włocławek | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 22-36 | 3 | 1 | 2 | 12-7 | 1 | 2 | 6 | 10-29 | ||||||
14. | Sadownik Waganiec | 15 | 13 | 4 | 1 | 10 | 33-47 | 2 | 0 | 6 | 19-24 | 2 | 1 | 4 | 14-23 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3-1 |
15. | Kujawianka Strzelno | 15 | 13 | 4 | 1 | 10 | 27-43 | 3 | 0 | 5 | 18-22 | 1 | 1 | 5 | 9-21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
16. | Grot Kowalki | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 18-47 | 1 | 2 | 5 | 9-21 | 2 | 0 | 5 | 9-26 |
Klasa okręgowa grupa: kujawsko-pomorska I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Chełminianka Chełmno | 15 | 41 | 13 | 2 | 0 | 46-8 | 6 | 2 | 0 | 17-3 | 7 | 0 | 0 | 29-5 | ||||||
2. | Promień Kowalewo Pomorskie | 15 | 34 | 11 | 1 | 3 | 36-18 | 7 | 0 | 1 | 17-9 | 4 | 1 | 2 | 19-9 | ||||||
3. | Gryf Sicienko | 15 | 28 | 9 | 1 | 5 | 35-28 | 7 | 0 | 1 | 23-13 | 2 | 1 | 4 | 12-15 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1-0 |
4. | Pomorzanin Serock | 15 | 28 | 9 | 1 | 5 | 22-15 | 5 | 0 | 2 | 16-9 | 4 | 1 | 3 | 6-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-1 |
5. | Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 38-25 | 4 | 0 | 3 | 20-14 | 4 | 2 | 1 | 18-11 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
6. | Olimpia II Grudziądz | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 31-32 | 6 | 2 | 0 | 21-7 | 2 | 0 | 5 | 10-25 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
7. | Rol.Ko Konojady | 15 | 25 | 8 | 1 | 6 | 25-20 | 6 | 1 | 1 | 15-6 | 2 | 0 | 5 | 10-14 | ||||||
8. | Start Pruszcz | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 16-21 | 3 | 1 | 4 | 10-11 | 3 | 2 | 2 | 6-10 | ||||||
9. | Legia Chełmża | 15 | 18 | 6 | 0 | 9 | 15-28 | 4 | 0 | 3 | 9-14 | 2 | 0 | 6 | 6-14 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3-1 |
10. | Chemik Bydgoszcz | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 24-24 | 3 | 2 | 2 | 14-9 | 2 | 1 | 5 | 10-15 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-2 |
11. | Spójnia Białe Błota | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 15-22 | 3 | 2 | 3 | 9-8 | 2 | 1 | 4 | 6-14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-7 |
12. | Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 22-25 | 3 | 1 | 2 | 10-8 | 2 | 0 | 6 | 12-17 | ||||||
13. | Unia Wąbrzeźno | 15 | 14 | 4 | 2 | 9 | 20-28 | 2 | 0 | 5 | 10-15 | 2 | 2 | 4 | 10-13 | ||||||
14. | Cyklon Kończewice | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 24-32 | 3 | 0 | 4 | 17-14 | 0 | 2 | 6 | 7-18 | ||||||
15. | Drwęca Golub-Dobrzyń | 15 | 10 | 3 | 1 | 11 | 18-41 | 3 | 1 | 3 | 11-11 | 0 | 0 | 8 | 7-30 | ||||||
16. | Elana II Toruń | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 17-37 | 1 | 2 | 5 | 10-24 | 1 | 1 | 5 | 7-13 |
Klasa A grupa: Włocławek | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Łokietek Brześć Kujawski | 13 | 39 | 13 | 0 | 0 | 50-12 | 7 | 0 | 0 | 29-5 | 6 | 0 | 0 | 21-7 | ||||||
2. | Orzeł Służewo | 13 | 27 | 9 | 0 | 4 | 50-19 | 6 | 0 | 2 | 38-12 | 3 | 0 | 2 | 12-7 | ||||||
3. | LTP Lubanie | 12 | 25 | 7 | 4 | 1 | 37-17 | 4 | 1 | 0 | 18-5 | 3 | 3 | 1 | 19-12 | ||||||
4. | Zgoda Chodecz | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 29-23 | 3 | 2 | 1 | 12-8 | 4 | 0 | 3 | 17-15 | ||||||
5. | Unia Choceń | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 27-24 | 5 | 0 | 1 | 19-6 | 2 | 0 | 5 | 8-18 | ||||||
6. | Skrwa Skrwilno | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 28-23 | 4 | 2 | 2 | 17-11 | 2 | 0 | 3 | 11-12 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
7. | Lech II Rypin | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 34-34 | 4 | 2 | 0 | 23-13 | 2 | 0 | 4 | 11-21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-4 |
8. | Piast Bądkowo | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 20-27 | 3 | 1 | 3 | 10-11 | 3 | 0 | 3 | 10-16 | ||||||
9. | Cukrownik Fabianki | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 23-28 | 3 | 0 | 3 | 13-11 | 1 | 3 | 3 | 10-17 | ||||||
10. | Wzgórze Raciążek | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 31-37 | 2 | 1 | 4 | 22-20 | 2 | 1 | 3 | 9-17 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 9-3 |
11. | Lech Dobre | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 21-36 | 3 | 1 | 4 | 10-20 | 1 | 1 | 3 | 11-16 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
12. | MGKS Lubraniec | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 30-47 | 2 | 0 | 4 | 14-19 | 2 | 2 | 4 | 16-28 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-8 |
13. | Wicher Wielgie | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 21-27 | 1 | 1 | 3 | 8-10 | 2 | 2 | 4 | 13-17 | ||||||
14. | Victoria Smólnik | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 20-44 | 2 | 0 | 5 | 12-22 | 1 | 1 | 4 | 8-22 | ||||||
15. | Cheko Skórzno | 13 | 5 | 1 | 2 | 10 | 14-37 | 0 | 2 | 3 | 5-12 | 1 | 0 | 7 | 9-25 |
Flisak Złotoria | 4:3 | Mień Lipno |
2012-11-10, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 17 |
Brak aktywnych ankiet. |
|